top of page

Педрада «Сучасні освітні практичні інструменти вчителя НУШ – запорука успішного процесу викладання Х

10.01.2020р. провела педагогічну раду заступник директора з НВР Кушка В.І. У ранковому колі вчителі привіталися, пограли, об’єднались у групи і зарядились позитивним настроєм.

Завдання школи – формувати в дітей бажання вчитись та прагнення до самоосвіти, яке буде їй у пригоді впродовж усього життя. Розв’язання такого завдання, натомість, вимагає постійного професійного розвитку педагога.

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

Але як і все, що має відношення до технології, інструменти безперервно оновлюються, а старі стверджуються, розширюючи сферу застосування або просто додаючи нові функції, більш актуальні для сучасної освіти і затребувані найбільш технологічно підкованими вчителями.

Розглянули деякі інструменти освітніх технологій, які зараз так необхідні у арсеналі кожного вчителя, чи то для особистого використання або ж у якості навчальних посібників у педагогічному процесі.

Теоретичну частину доповіла заступник директора по темі «Запорука успішного викладання ХХІ століття в НУШ» і доповнили педагоги співдоповідями на теми:

  1. «Таксономія Блума» – С.О. Галінська

  2. «Трикутник Уолта Діснея» – Ю.О. Забийворота

  3. «Інтелект – карта» – Г.В. Твердохлєбова

  4. «Сторітеллінг» – Г.І. Луньова

  5. «Лепбук» – Н.М. Миленко

  6. «Рефлексія» – І.М. Абрамова

Практична частина « Калейдоскоп сучасних освітніх практичних інструментів учителя Нової української школи» відбувалася в шести групах.

Презентували продукти діяльності, провели рефлексію, переглянули промо-ролики про цікаві курси для самоосвітньої діяльності.

Недавно додані
Пошук за тегами
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page