top of page

Алгоритм дій у командній роботі в умовах дистанційного навчання в закладі освіти


Як організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам? Над цим запитанням замислюються багато вчителів.

Учителі надають освітні послуги шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікативних технологій за певними освітніми рівнями відповідно до Державних стандартів освіти.

Отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять забезпечуються передачею відео-, аудіо, графічної та текстової інформації у синхронному або асинхронному режимі.

Електронні освітні веб-ресурси для дистанційного навчання в нашому освітньому закладі:

  • портал «Нові знання», де заповнюємо електронні журнали;

  • програма ZOOM, у якій проводимо конференції, спілкуємось у чаті, знімаємо відео;

  • в Google Classrom організовуємо співпрацю зі здобувачами освіти (даємо завдання, навчальні матеріали та отримуємо роботи від учнів, коментуємо, оцінюємо).

Реалізувати на практиці дистанційне навчання вчителям допоможуть прикріплені документи з рекомендаціями, алгоритмами, а також відеоматеріали, посібники.

Світ стає дедалі мобільнішим, освіта — дедалі більш індивідуалізованою та гнучкою; отже, щодня виникають нові й нові причини для того, щоб учні мали змогу навчатися дистанційно. Сподіваємось, що ці методичні рекомендації стануть першими цеглинами в підвалинах нового досвіду української школи з дистанційної освіти, до яких згодом додаватимуться нові знання, вміння та методики, напрацьовані українськими вчителями.


Текстові матеріали/посібники:

Відеоматеріали:















Недавно додані
Пошук за тегами
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page